Adventisté dnes
Společenství věřících působící v malebném kraji Sedlčanska.
Adventisté, Sedlčany, CASD, Sbor, Radim Passer, sobota,
2292
page-template-default,page,page-id-2292,page-child,parent-pageid-2721,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Adventisté DNES

Když poznáte Boží lásku,
chcete ji předávat dál.

Adventisty sedmého dne najdete ve více než 200 zemích světa. Ve 165 000 sborech se schází přes 22 milionů členů a přátel. A nesetkáte se s nimi pouze v kostelích a modlitebnách. Pro službu lidem vybudovali na 1 976 nemocnic, sanatorií a jiných zdravotnických zařízení.

Ve 122 zemích působí adventistická humanitární organizace ADRA, jejíž pracovníci a dobrovolníci pomáhají nejen při různých mimořádných událostech, ale poskytují stálou pomoc také starým lidem, dětem a sirotkům.

Aktivity pro děti Tábory pro děti Dětský klub Pathfinder Aktivity pro mládež Volnočasové aktivity pro dospělé Národní týden manželství Manželská setkání Manželské večery Kudy kam po rozvodu Dobrovolnická centra Humanitární pomoc Rozvojová pomoc Ozdravné pobyty Kluby zdraví Duchovní víkendy Studium Bible a biblických proroctví Biblické týdny Modlitební týdny Sociální projekty Služba postiženým Služba osamělým Akce pro seniory Kaplanská služba v armádě, nemocnicích, hospicích i ve vezení

Ze ztraceného Ráje si lidstvo odneslo dva dary: manželství a sobotu. Podporujeme manželství a rozvoj dětí pro budování láskyplných vztahu v rodině a ve společnosti.

Záleží nám na vzdělání. K počtu 99 adventistických univerzit a vysokých škol lze připočíst 9 220 škol základních, středních a odborných.

Pokud bychom chtěli charakterizovat adventisty jedním slovem, pak by to bylo slovo naděje.

Členové církve nezištně slouží, modlí se za svoje město. Zažíváme ochranu a požehnání, které nám vyprosili, aniž bychom to tušili.

Největší hodnotou pro nás je osobní vztah s Ježíšem Kristem, který se již brzy vrátí. Posláním křesťanů je šíření naděje (evangelia) na nový život, který neskončí. Jsme vděčni, že se můžeme dělit o to nejlepší, co nás v našem životě potkalo, aby nikdo nezůstal nepřipraven.

„… připrav se na setkání se svým Bohem.“

(Am 4,12)