Charitativní obchůdek
Společenství věřících působící v malebném kraji Sedlčanska.
Adventisté, Sedlčany, CASD, Sbor, Radim Passer, sobota,
576
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-576,page-child,parent-pageid-287,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 
Charitativní obchůdek Sedlčany

Rádi pomáháte? Nebo naopak pomoc potřebujete? Navštivte Charitativní obchůdek v Sedlčanech. Můžete v něm koupit oblečení, obuv, dětské věci, hračky nebo drobné domácí potřeby za symbolické ceny (většinou 10 – 50Kč). Tento obchůdek navazuje na tradici Dobročinných burz oblečení, které se pravidelně konaly dvakrát ročně v budově sboru Církve adventistů sedmého dne na Komenského náměstí 70.

Pomoci může tím, že darujete výše uvedené věci do obchůdku a také tím, že zde nakoupíte. Po odečtení nejnutnějších nákladů je výtěžek věnován organizaci ADRA na podporu dobrovolnických center.

Obchůdek funguje také díky podpoře osob a organizací, které nejsou spojeny s Církví adventistů s. d., ale chtějí podpořit dobrou věc.

Charitativní obchůdek

Z otevření

Otevřeno

Pondělí 10-16
Středa 10-16

 

Manažerka obchodu

Hana Jiráčková
Tel.: 724 516 911

 

Provozovatel

Maranatha z.s.

 

Adresa

Komenského nám. 70, Sedlčany

Ve spolupráci s:

ADRA

Maranatha, z.s.

Sbor Církve adventistů s. d.